Додайте товари для порівняння
0
Додайте товари до кошика

Відгуки

4.9
176 відгуків
Сортування:
Дуже задоволена інтернет -магазином
Відповісти
Замовляли дзеркало в ванну кімнату, все сподобалось, відправили дуже швидко і доставка безкоштовна. Дуже задоволена інтернет-магазином!
Відповісти
Все замечательно. Спасибо.
Відповісти
Замовлення було специфічне, і це єдина з багатьох компаній, котра прийняла в роботу. Все зробили відповідно запиту, якісно, швидко. Та якість комунікації мене теж вразила. Залишилась макимально задоволена.
Відповісти
З інтервалом у кілька років, замовив від LaMir три дзеркала для оселі: 2 — у ванну кімнату та душову (водяна пара, конденсат) та цьогоріч — у житлову кімнату. Моє "залипання" на одному виробнику протягом багатьох років — це впевненість у якості: підсвітка працює, дзеркальна поверхня не псується (потемніння і обсипання дзеркального шару — проблема неякісних дзеркал у вологих примішеннях), толерантність та клієнтоорієнтованість і, що не менш важливо — ціна-якість комфортна.
Відповісти
Отримала дзеркало у ванну кімнату 40/100 над умивальником, дуже сподобалось, вписалось по розмірам і гарно виглядає. Ще хочу замовити таке ж в другий санвузол і побільше над макіяжним столиком🤩 Дякую щиро
Відповісти
Замовляли дзеркало, все прийшло вчасно, якість супер! Дякую, можу рекомендувати ваш магазин друзям
Відповісти
Дуже вдячний, працює бездоганно все. Не жалію що придбав максимум опцій

Відповісти
Відношення до замовника, якість продукції на дуже високому рівні.
Відповісти
Замовляла дзеркало у передпокій. Овальне, без рами. Дякую менеджеру Андрію за допомогу з вибором товару. Товар прийшов вчасно та гарно упакований. Все чудово!
Відповісти
Все добре, підігрів і освітлення працює.
Відповісти
Супер зеркало 🤗
Відповісти
Замовляли дзеркало у гардеробну - високе дзеркало з округлими кутами без рами. Дзеркало прийшло швидко, запаковували добре, якість гарна, ціна приємна. Дякуємо і рекомендуємо.
Відповісти
Дзеркало прийшло швидко, як домовлялися з менеджером Андрієм. Після встановлення дзеркала мали проблеми з підсвітками (вони самостійно вмикалися, незалежно від дотику). Менеджер активно підключився до обговорення проблеми і врешті запропонував повернути його на фірму. Щось виправили і повернули нам. Після того не мали жодних проблем окрім задоволення. Молодці, з такими професіоналами приємно мати справу.
Відповісти
Зеркало супер.
Відповісти
Дуже гарна компанія , швидко зробили замовлення , безкоштовно відправили , рекомендую
Відповісти
Дуже задоволені дзеркалом)😍
Воно прийшло ціле, надійно запаковано, та дуже гарне. Окреме дякую за швидку оперативність) Звʼязались, все пояснили та швидко відправили🔥
Відповісти
Просто чудове дзеркало всім задоволені дякую !
Відповісти
Все працює справно
Відповісти
Все сподобалось!
Відповісти
Показати ще 20 відгуків